SCHIZOGEN – Spawn of Almighty Essence (album 2020)

Hey, guys! This post is pretty spontaneous gonna be on Ukrainian, so, if you don’t know Ukrainian…sorry then 🙂 It’s just because it’s much more simply for me to describe what I feel about this album in Ukrainian. Anyway, if you’re also fan of BDM, then you can translate this article and catch the mail thought inside of it. Well, let’s go!

По-перше, я просто дуже люблю brutal death metal як стиль і дуже сильно залипаю на якомусь релізі, якщо він дійсно мене чіпляє. По-друге, цього релізу я чекав вже давно, і ось, він матеріалізвувався! По-третє, я дуже радий, що Українська метал-сцена може похизуватись такими бандами, як SCHIZOGEN!

Про музику на цьому релізі можна говорити дуже довго! Тут тобі і абсолютно скажені бласт-біти, і зміни темпів (у такому діапазоні, що мозок не відразу може це переварити) і техніка і, місцями, мелодійність… Все, чого може забажати душа металіста, одним словом.

Останніми роками Українські банди все частіше почали випускатись на зарубіжних лейблах (і далеко не на найгірших, хочеться відмітити). Ось і SCHIZOGEN також випустили цей альбом на лейблі Willowtip Records. А це означає, що ми (український метал) повільно, але впевнено рухаємось у правильному напрямку 🙂

В цілому, альбом дуже потужний! Він зриває башню і тримає мою увагу від першого до останнього звуку. Я впевнений, що тут є що послухати як для звичайного слухача, так і для музиканта. Інколи в мене питають знайомі: “Юрік, як ви можете запам’ятати всі куски у своїх піснях? Там чорт ногу зломить!”. В такі моменти мені цікаво, що б вони сказали про музику SCHIZOGEN? Доречі, якщо вас пропер альбом, то я наполегливо рекомендую вам купити його на сторінці Bandcamp, ти самим підтримати банду. Погодьтесь, 8 доларів – цезовсім невеличка сума за такий якісний продукт!

Крутий реліз, круте музло! Від банди nug, вітаю банду SCHIZOGEN з цим, без перебільшення, шикарним релізом!

Facebook
Bandcamp
Instagram
close